Wielkie ugrupowanie krzykaczy

10 lipca 2014, 00:59 · Elsi

W pierwszej części tyle się napisałeś, ale nadal nie podałeś żadnego sensownego argumentu :( Czyli wniosek jeden: Nie potrafisz uzasadnić swojej wcześniejszej wypowiedzi.

na Ukrainie i dążyć w stronę zachodu (np. wstąpić do UE), niż łączyć się z Rosją

I co ta Unia dała? :P Prócz wymogów za które płacimy ogromne kary.

To jak mówisz o p. Korwinie i jego wyborcach wskazuje na Twoją niską wiedzę o jego osobie i elektoracie.

Wiem o kim mówię. O Europośle który przemawia chińską łaciną, bo angielskim niestety ostatniej wypowiedzi nie można nazwać.

Widzę, że nie lubisz KNP i Korwina. Gdy się nie lubi, to się nie chce mieć nawet o tym wiedzy zazwyczaj. Sądzę, że właśnie jesteś na tym etapie, dlatego trochę nieuczciwą rzeczą jest wypowiadać się o czymś, o czym nie ma się wiedzy.

To samo można rzec o Tobie. Krytykujesz PRL stawiając na piedestale Solidarność. Wielkie ugrupowanie krzykaczy. O czym świadczy ich ostatnia "demonstracja", rozbić pole namiotowe pod sejmem na tydzień, pośmiać się, pobawić i wrócić do domu [...] A podniecali się tym jak....

Poza tym, KNP to nie tylko fanatyczna wiara w Korwina

Nie? Bo z Twojej wypowiedzi trochę inaczej wynika. Oburzyłeś się, bo śmiałem powiedzieć złe słowo o KNP. To jest dopiero szczyt hipokryzji.

0 △|▽


    Komentarze (1):


    Jose de Tuasi
    10 lipca 2014, 01:15

    Bardzo proszę zatem, abyś nagrał materiał, w którym wymawiasz swoje przemówienie po angielsku. Fakt - nie jest to świetna wymowa (bo chyba ja czytam lepiej), ale to i tak więcej niż niejeden polski polityk z partii głównego nurtu.

    0 △|▽