Ring czy Sala Plenarna?

12 lipca 2014, 10:17 · Woodrow Wilson

Proponuję, żeby posiedzenia sejmu zamiast w sali plenarnej, odbywały się na ringu. To dopiero byłoby załatwianie po męsku, nie? ; )

A sytuacja jest dość patowa, bo nie mogłem znaleźć jakichś zapisów/artykułów odnośnie tego, że Boni nazywał każdego, kto posądza go o agenturalność, kretynem itp. Dlatego byłbym troszkę ostrożniejszy.

WCz. Radosław Sikorski jest po prostu sprawnym dyplomatą, a prywatnie mówi to, co myśli. Jeżeli przyszli dyplomaci KNP mieliby zachowywać się "jak prawdziwi mężczyźni" - waląc po pysku i mówiąc prosto z mostu, to Boże dopomóż.

@Jose de Tuasi:

Ależ ta dyskusja ciągle trzyma poziom, tylko wypowiedzi WCz. Janusz Korwin-Mikkego są, jakie są.

Masz rację, strzał z liścia to akt tryskającego leseferyzmu i konserwatywnego liberalizmu. Noms. Powiedział, że to zrobi - ok. W takim razie czekam na zamianę PE w inny "przydatny budynek". To też zdaje się obiecał. Boni nie był "komuchem", tylko TW. Radzę odróżniać. Bolek też był TW, ale komunistą jako takim nigdy nie był.

Jeszcze co do tej nieskazitelności WCz. Korwina i rozliczania starych agentów: http://niezalezna.pl/37606-janusz-korwin-mikke-podpisalem-lojalke . Heh.

1 △|▽

 • Arashi-K (+1)

Komentarze (9):


Mader Father
12 lipca 2014, 10:30

Brawo JKM tępić psy z SB!!!11!!!

0 △|▽


  Jose de Tuasi
  12 lipca 2014, 16:25

  Błąd. Chodziło mi, by powrócić do rozmowy o polityce i zejść nieco z pobocza o JKM.

  Co do podpisania "lojalki" to ameryki nie odkryłeś :P

  JKM od dawna przyznaje, że ją podpisał, bo nie miał jak walczyć w tamtym czasie z komuną. Ale nie donosił - to najważniejsze.

  @Rannhan:

  Eee tam, przesadzasz z Gdańskiem ;)

  Sam Mikke zachowuje się jak XVIII gentleman. Jeżeli to jest dla Ciebie dziwne, to Twoja sprawa :)

  0 △|▽


   Woodrow Wilson
   12 lipca 2014, 16:34

   A czy są jakieś dowody, że Boni donosił? Był zastraszany, złamał się podpisał (odsyłam do: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/boni-podpisalem-deklaracje-o-wspolpracy-z-sb,38921.html )

   Dosyć dziwne oświadczenie, jeśli faktycznie miał walczyć z komuną: http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/zb/qa/cqxy/8e5ToxiRm3y7ZDgewX.jpg .

   0 △|▽


    Lanserek powrucił
    12 lipca 2014, 16:37

    Boni przyznał się, że był agentem, a 10 lat wcześniej zwyzywał JKM za takie ,,oskarżenia''. A co do Sikorskiego to już jest zupełnie inny temat. Wgl. cała afera taśmowa to jakaś szopka. Wyszło na jaw, że politycy robią nas w... a co się z tym robi? Zamyka kelnerów, którzy ich niby podsłuchali. Gdyby takie coś wydarzyło się w normalnym kraju, to mielibyśmy dziś nowy rząd.

    To tak samo, jakby żona przyłapała Cię na zdradzie, a Ty byś miał do niej pretensje, że wróciła wcześniej z pracy i otworzyła drzwi bez pukania. Hipokryzja.

    0 △|▽


     Jose de Tuasi
     12 lipca 2014, 16:39

     Boni przecież sam się przyznał - kilka lat po uchwale lustracyjnej.

     Samo uderzenie nie jest spowodowane tym, że był w SB, tylko bezczelnie na początku o tym zaprzeczał po czym kilka lat później przyznał się do tego - przedtem jeszcze obrażając JKM.

     JKM podczas ustawy lustracyjnej wymienił nazwisko Boniego jako tajnego współpracownika SB (po prostu był na liście, z jakiego powodu już nie). Ten jednak zaprzeczył i nazwał Mikkego idiotą i oszołomem. Po latach się przyznał i nie przeprosił JKM'a - o to chodziło.

     0 △|▽


      Rannhan
      12 lipca 2014, 18:03

      Oj uwierz mi, że nie przesadzam jakbyś dysponował taką ilością wiedzy na ten temat jak ja to moglibyśmy pokonwersować. Wszystko, co napisałem w tamtym poście jest prawdą sprawdź sobie to nic trudnego. Całe zło płynie z Gdańska i każdy rozsądny, obyty i zachowany przy zdrowych zmysłach człowiek o tym wie.

      Greil

      Czemu podajesz link do strony TVN24 przecież na tym kanale można dostrzec największe manipulacje. Zrozum, że TVN pierze mózg tym lemingom z Polski żeby łyknęli, że trzeba głosować na PO. Wg. mnie 90% do gazu. Tylko +/- 10% jest normalne, a reszta... Dziadek Adolf wiedziałby, co z nimi zrobić. Jak PO może rosnąć poparcie po aferze taśmowej, zegarkowej itp, itd. to jest NIEMOŻLIWE jak tępy jest ten naród...

      Ale radzę nie słuchać sondaży CBOS, bo zawsze zawyża Platformie tak jak już to jest (odgórnie) załatwione .

      Rząd do piachu !

      0 △|▽


       Killeras
       13 lipca 2014, 11:06

       Tak, najłatwiej znaleźć jakich mitycznych wrogów, na których zwali się całą winę. Najpierw heretycy, potem żydzi, a teraz mityczna zakamuflowana opcja niemiecka z Gdańska.

       0 △|▽


        Rannhan
        13 lipca 2014, 11:17

        Ok, to w takim razie pokaż mi w moim poście, co jest nieprawdą, tylko fajnie jakbyś umiał wytłumaczyć swoje spostrzeżenia, bo narazie wyczuwam, że masz płyciznę umysłową na ten temat...

        0 △|▽


         Killeras
         13 lipca 2014, 11:24

         Nie no zgadzam się, że TVN jest zakłamany no i "troszeczkę" przeinacza fakty, ale w zdobywaniu informacji i wiedzy ważne jest, żeby czerpać ją z wielu źródeł i porównywać je, by mieć pełen obraz sytuacji. To samo z sondażami. Nie rozumiem natomiast dlaczego tak najeżdżasz na Gdańsk. Miasto jak każde inne. Na tej samej zasadzie mógłbyś atakować Szczecin, bo nawet dłużej niż Gdańsk był pod wpływami niemieckimi i jest tam raczej więcej Niemców.

         BTW. Najpierw atakujesz Gdańską, a potem powołujesz się na dziadka Hitlera. xD

         0 △|▽