Gdańsk to samo zło

13 lipca 2014, 16:53 · Rannhan

Nie, nie, nie, nie, niee Gdańsk to całe zło zrozum to wszystkie najgorsze wsze z niego pochodzą Tusk, S. Nowak, Kurski itp.

Punkt 1 . Dlaczego w Krakowie nie było imprezy Euro 2012 przecież jest to Polskie miasto, w przeciwieństwie do Gdańska.

Punkt 2. Wszystkie największe spółki państwowe sponsorują Lechię ( Energa, Lotos ) itd.

Punkt 3. Wszyscy sędziowie przed meczami Lechii są obstawieni ( nie chcę słyszeć, że przesadzam - wiem, co mówię oglądałem ) czerwone kartki, rzuty karne itp. Można zatem wywnioskować, że Tusk jet fryzjerem Lechii ( kumaci wiedzą o co chodzi )

Punkt 4. Derby Arka - Lechia 2:1 dla Gdynian, sędzia dolicza 3 minuty, główny arbiter niejaki pan Borski (znany z łapówek ) przedłuża mecz o ... uwaga 8 MINUT, żeby Lechii udało się strzelić bramkę i tak się stało, bo widział, że jak nie szło to rzut wolny i mamy bramkę. ( nie chcę słyszeć o tym że Arka jest słaba i nie wytrzymała 8 minut bo byłem w Gdynii na tym meczu i wiem ) - jak nie byłeś na tym meczu lepiej się wypowiadaj jeden z drugim na ten temat. Tylko uprzedzam !!!

Punkt 5. Dlaczego Gdańsk blokuje lotnisko w Gdyni ? Zostało już wybudowane za grube miliony, a teraz się okazuje, że nie będzie w użytku. A czemu ? Bo niektóre samoloty będą lądować w Gdyni, a nie w Gdańsku. A to zatem oznacza mniejsze zarobki dla Srańska...

Punkt 6. Poco budowali stadion w Gdańsku na 44 tys. jak teraz nie jest nawet zapełniony w 1/4, bo przychodzi 8 tysięcy ludzi. Nie można było zrobić takiego stadionu, który po Euro mógł być rozebrany? Tak jak w Portugalii na Euro ? I wcale nie kosztowałoby to więcej dla ciekawskich. Ba, a nawet taniej !!!

Dałem Wam kilka argumentów o tym niemieckim mieście.

Jak się nie znasz, albo nie masz wystarczających argumentów, aby podważyć moje słowa lepiej nie pisz...

0 △|▽


  Komentarze (8):


  Killeras
  13 lipca 2014, 19:59

  1. Nie interesuję się sportem i nie obiło mi się o uszy dlaczego tak się stało, ale jednak to dziwne, bo Kraków jest większym miastem i raczej lepiej nadawałoby się do tego nawet z uwagi na bliskość Ukrainy. Mogę się założyć, że ktoś miał w tym interes. ;)

  2. To są spółki prywatne i mogą raczej inwestować w kogo chcą. Szczególnie, że ich siedziby są blisko Gdańska, więc inwestują w drużynę lokalną.

  3. 4. Sport rządzi się swoimi prawami, a to, że nasz jest skorumpowany nie dziwi nikogo i nie jest tak tylko w Gdańsku, ale wszędzie. ;x

  5. Jedyny argument pozasportowy, ale lokalny, więc mieszkając na drugim krańcu Polski nie wiem o nim szczerze wiele. Tutaj pewnie też ktoś miał w tym interes, ale tak samo byłoby w każdym innym mieście, gdzie jest jakiś monopolista, który zwalcza konkurencję...

  6. Sport to jedna z najbardziej bezsensownych rzeczy szczególnie teraz, wszystkie jego ideały zostały zaprzepaszczone, a służy jako idealne opium dla ludu odwracające uwagę. Na Euro Polska więcej traciła niż zyskała i to nie tylko w Gdańsku, ale we wszystkich miastach. Budowanie takich wielkich stadionów w całej Polsce było bez sensu, bo bardzo rzadko będą wypełnione przez brzegi i zanim się zwrócą miną lata, a dodatkowo przepłaciliśmy za nie przez głupotę przy wyznaczaniu wykonawców.

  Prawie każdy region ma taki swój Sosnowiec, który atakuje się przez zaszłości historyczne i nienawiść przekazywaną przez wieki. Nie twierdzę, że w każdym przypadku bezzasadną, ale najczęściej jest ona tylko wymyślona i podtrzymywana jako swoista tradycja. Mogę się założyć, że mieszkasz w Gdyni lub okolicy i przeszkadza ci akurat Gdańsk. :P

  0 △|▽


   Vertimir
   14 lipca 2014, 11:35

   Zmieniając temat - polecam obejrzeć przemówienie śp. Andrzeja Leppera:

   http://www.youtube.com/watch?v=A2EFjHIyD-Y

   0 △|▽


    Józef K
    15 lipca 2014, 21:47

    https://www.youtube.com/watch?v=SmV4z0CT3S4

    Kto ma w lajkach JKM KNP czy co tam... Co sądzicie?

    0 △|▽


     Lanserek powrucił
     15 lipca 2014, 21:54

     Ameryce nie jest potrzebna wojna. W II wojnie światowej chodziło o to samo... był kryzys, ludzie chcieli polepszyć swoje warunki, mieli przeprowadzić parę desantów...i wrócić na święta. A zakończenie wszyscy znamy.

     0 △|▽


      Killeras
      15 lipca 2014, 23:49

      Jak można pomylić I wojnę śwatową z II? :(

      BTW. Ameryka wydaje miliardy na zbrojenia i ma najnowocześniejszą armię, a z drugiej strony ma dług większe niż łączna wartość wszystkich wydrukowanych dolarów. Teraz łatwo sobie odpowiedzieć czy USA potrzebuje wojny, która dodatkowo nie zniszczy ich terytorium(od wojny secesyjnej nie mieli u siebie ani jednego konfliktu zbrojnego...) tylko znowu rozwali nam Europę, a więc kraje u których jest zadłużona...

      1 △|▽

      • Józef K (+1)

      Józef K
      16 lipca 2014, 18:58

      https://www.youtube.com/watch?v=eY1gealQCBg

      Tak czy Nie? Artur Dziambor vs Paweł Zalewski & Agnieszka Gozdyra 14-07-2014

      Po prostu śmieszne. Zalewski ględzi przez 4 minuty i Dziambor nie mówi ani słowa. Dziambor mówi przez minutę a Zalewski i prezenterka od razu mu próbują przerwać każde zdanie.

      _

      0 △|▽


       CorAngar
       24 lipca 2014, 11:51

       Nie pamiętam kto to pisał, ale widziałem, że jest tu jakiś zwolennik komunizmu. Chętnie poznam Twoje zdanie na temat, dlaczego właśnie taki ustrój popierasz. :) Osobiście brzydzę się tym ustrojem, dlatego chcę poczytać, jak Ty to widzisz.

       0 △|▽


        Luigi Facchineri
        24 lipca 2014, 14:30

        znając życie myślisz że w polsce był komunizm.

        0 △|▽