Cała prawda o Gdańsku

12 sierpnia 2014, 13:53 · Rannhan

Kilka z wielu punktów całej prawdy o Gdańsku i o tutejszym klubie.

Punkt 1 . Dlaczego w Krakowie nie było Euro 2012 przecież jest to Polskie miasto, w przeciwieństwie do Gdańska.

Punkt 2. Wszystkie największe spółki państwowe sponsorują Lechię ( Energa, Lotos ) itd.

Punkt 3. Wszyscy sędziowie przed meczami Lechii są obstawieni ( nie chcę słyszeć, że przesadzam - wiem, co mówię oglądałem ) czerwone kartki, rzuty karne itp. Można zatem wywnioskować, że Tusk jet fryzjerem Lechii ( kumaci wiedzą o co chodzi ). Przykład, no np. 4 kolejka tego sezonu Lechia - Lech. oczywiście kolejna bramka z karnego dla Lechii ( oczywiście 11 z kapelusza ) i nieuznany gol dla Lecha. Jednakże Tusk nie dopilnował do końca, bo Lech zdołał strzelić 2 bramki BRAVO !

Punkt 4. Derby Arka - Lechia 2:1 dla Gdynian, sędzia dolicza 3 minuty, główny arbiter niejaki pan Borski (znany z łapówek ) przedłuża mecz o ... uwaga 8 MINUT, żeby Lechii udało się strzelić bramkę i tak się stało, bo widział, że jak nie szło to rzut wolny i mamy bramkę. ( nie chcę słyszeć o tym że Arka jest słaba i nie wytrzymała 8 minut bo byłem w Gdynii na tym meczu i wiem ) - jak nie byłeś na tym meczu lepiej się wypowiadaj jeden z drugim na ten temat. Tylko uprzedzam !!!

Punkt 5. Dlaczego Gdańsk blokuje lotnisko w Gdyni ? Zostało już wybudowane za grube miliony, a teraz się okazuje, że nie będzie w użytku. A czemu ? Bo niektóre samoloty będą lądować w Gdyni, a nie w Gdańsku. A to zatem oznacza mniejsze zarobki dla Srańska...

Punkt 6. Poco budowali stadion w Gdańsku na 44 tys. jak teraz nie jest nawet zapełniony w 1/4, bo przychodzi 8 tysięcy ludzi. Nie można było zrobić takiego stadionu, który po Euro mógł być rozebrany? Tak jak w Portugalii na Euro ? I wcale nie kosztowałoby to więcej dla ciekawskich. Ba, a nawet taniej !!!

! Punkt 7. ! Chyba jeden z ciekawszych. Lechia zmienia prezesa klubu na niejakiego pana Krawczyka zwanego Krawcem. Jest to zagorzały PiSiak, który nienawidzi PO. Myślicie, że Tusk nie wiedział o tym ? Pewnie, że wiedział, tylko widzi, co się dzieje i wie kto wygra wybory samorządowe za rok. Jego porażka oznaczałaby odcięcie wszelkich dotacji z największych spółek państwowych czyli Lotos, Energa. A tak jest zabezpieczony, bo jak PiS wygra to Lechia ma prezesa Pisiaka i dalej będą prali pieniądze. Jest to oczywiście jednoznaczne kto wygra wybory !!!

Odpowiedź macie już teraz ... PiS

Punkt 8. Czy tylko mi się wydaję, że Lotos miał barwy żółto - niebieskie w logo ? To może ktoś mi powie jakiego klubu to są barwy ? Arki Gdynia ! czyli klubu, którego najbardziej nienawidzi Tusk. Te kolory gryzły się dla niego i dlatego postanowił zmienić je na ... czerwono - niebieskie, przypadek ? To tak jakby Pepsi ogłosiło, że nie będą produkować niebieskich puszek tylko np. brązowe czy pomarańczowe.

Punkt 9. Firma Mersc, największy przewoźnik kontenerów do portu Gdynia, który od ponad 20 lat pływa do Gdyni, zostaje wycofany !!! I teraz gdzie będzie jeździł ? No jak to gdzie do Gdańska. To również wiąże się z przeniesieniem wielu ludzi pracujących na bazie kontenerowej z Gdyni do Gdańska.

Punkt 10. Dlaczego Tusk wprowadził darmowy przejazd autostradą z Torunia do Gdańska w Weekendy , a nie np. z Krakowa do Wawy czy gdzie indziej ! OMG

Taka jest prawda, że na początku kadencji Tuska, bał się wychylać ponad szereg i faworyzować Gdańska, robiły to dla niego jego marionetki, a teraz pełna swoboda ! Robi co chce.

No nic nie pozostaje mi nic innego jak czekać na gimbów, którzy zaczną pisać, że to nieprawda i będę chcieli podważyć moje słowa. Jednakże muszę Was zmartwić, ale to są wszystkie sprawdzone info. Jak nie wierzycie to proponuję uruchomić wujka Google i poszperać w necie.

Pamiętajcie :D

Tvn 24 - nie oglądam - na tej stacji odbywa się największe pranie mózgu tzw. lemingom z Polski

Gazeta Wyborcza - nie czytam - fatalna gazeta wypisująca same bzdury, ale co tu dużo mówić redaktorem naczelnym jest pan z kraju hasydów ;)

PO - nie głosuję

Każdy normalny i zachowany przy zdrowych zmysłach człowiek pojmuję te wszystkie punkty wymienione pow.

0 △|▽


  Komentarze (3):


  Jatutylkospamie
  12 sierpnia 2014, 14:07

  Tuska dziadek był z Gdańska. Ten od Wermahtu.

  0 △|▽


   Rannhan
   12 sierpnia 2014, 15:55

   http://www.aferyprawa.eu/content/images/tusk.dziadek.jpg

   W 100% dziadek Tuska .

   0 △|▽


    Jatutylkospamie
    12 sierpnia 2014, 16:32

    Ale on serio jest z Gdańska ;-; Przypominam że gdańska był wolnym miastem.

    0 △|▽